• duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano
 • duyurutv dijital pano
  duyurutv dijital pano

Kapalı Devre

DuyuruTV' yi benzerlerinden ayıran en önemli özellik yasalara uygun şekilde "kapalı devre" ve "şifreli" yayın yapmasıdır.

Detaylı Bilgi →

Özgün Tasarım

DuyuruTV kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda kuruma özel ekran tasarımları, ek modüller sunablmektedir.

Detaylı Bilgi →

Kullanıcı Dostu

Kurumunuza ait pek çok tabloyu Excel formatında sisteme kolayca yükleyip, kolayca kanalınızı hazır hale getirebilirsiniz...

Detaylı Bilgi →

TV/MOBİL Uygulama

DuyuruTV'yi sadece TV ekranından değil, şifre paylaştığınız tüm velilerinizi de Android ve IOS uyumlu kanalınıza davet edebilirsiniz

Detaylı Bilgi →

Push Mesaj

Veli, öğretmen ve personelinize grup oluşturarak veya toplu olarak “push mesaj” gönderebilir, SMS masrafından da kurtulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi →

Modüllü Kullanıcı Ekleme

Farklı yetkilerde ek kullanıcılar ilave edebilir, isterseniz bazı modül yetkilerini kısıtlayabilir, iş bölümü yaparak kanalınızı yönetebilirsiniz.

Detaylı Bilgi →

Okulunuzun Dijital Panosu: DuyuruTV

Okulunuzun dijital panosu DuyuruTV; ders programı, nöbet çizelgesi, yemek listesi gibi bilgi, duyuru ve etkinliklerinizi yazı, galeri veya video formatında, öğrencileriniz ve velileri ile öğretmen ve tüm personelinize okulunuzdaki televizyon ekranlarından veya akıllı cep telefonları veya tabletlerden ulaştıran uygulama yazılımıdır.

 

OKULUNUZUN DİJİTAL PANOSU: DUYURUTV,
MİLLİ EĞİTİM GENELGESİNE VE YASALARA UYGUNDUR

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’yi benzerlerinden ayıran en önemli özellik, yasalara uygun şekilde “kapalı devre” ve “şifreli” yayın yapmasıdır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı son genelgeye göre; Kurumunuzda yapılan etkinlik ya da serbest zamanlarda gerçekleştirilen faaliyet ve eylemlerin, öğrencilerin resim ve videolarının internet ortamında ya da sosyal medyada herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılması; Anayasaya, uluslararası sözleşmelere ve 1739 sayılı Kanun’a aykırı olduğu gerekçesiyle yasaklanmıştır. Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV, sadece öğrenci, veli, öğretmen, personelinizin izleyebileceği şekilde şifreli ve kapalı devre yayın yapan DuyuruTV yazılımı okulunuza özel dijital pano uygulamasıdır.

 

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’nin Farkı Ne?

Yasaya uygun olarak sadece kurumunuzdaki öğrencileriniz ve velileri ile öğretmenleriniz ve personelinize yayın yapan DuyuruTV, bunun yanında sunduğu pek çok farklı özellik ve modül sayesinde pek çok eğitim kurumunun profesyonel tercihi olmaktadır.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’yi Veliler de Uzaktan İzleyebilir

Öğrenci ve öğretmen ve personeliniz dışında velilerin de akıllı telefonlarından veya tabletlerinden izleyebilecekleri okulunuza özel kanaldan; etkinlik, duyuru ve mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV Mobil Uygulamasını Android ve IOS Marketlerden Ücretsiz İndirebilirsiniz

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’ye mobil platform üyeliği olan okulların öğrenci velileri isterlerse akıllı cep telefonu veya tabletlerinden kanalı izleyebilir, öğrencileriyle ilgili etkinlik ve duyuruları takip edebilirler.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV Uygulaması ile Push Mesaj Gönderebilirsiniz.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTVuygulaması sayesinde toplu veya gruplandırarak hatta tek tek öğrencilerinize, velilerine, öğretmenlerinize ve personelinize ücretsiz push mesaj göndererek SMS ücretinden kurtulabilirsiniz.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’ye Hemen Üye Olarak Siz de Zengin İçerikli Profesyonel Bir Kanala Sahip Olun

Anlık ders programı, günlük ders programı, nöbet çizelgesi, yemek listesi, günün sözü, doğum günü, hava durumu, sınav sayacı ve okul başarılarınız ile Her türlü duyuru ve etkinliklerinizi paylaşabileceğiniz galeri ve video modülleri dışında kaynak seçimli otomatik haber bandı sayesinde profesyonel ve kendi logonuzla özel bir kanala sahip olacaksınız.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’nin Kullanıcı Dostu ve Çoklu Editör Paneli Sayesinde Okulunuzu Profesyonelce Yönetin

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV’nin kolay panel arayüzü sayesinde kolayca verilerinizi ve excel tablolarınızı yükleyebilirsiniz. Ayrıca birden fazla yönetici/editör ekleyerek kanal yönetiminizde profesyonelce iş bölümü yapabilirsiniz.

Örnek kanal videosunu bu linkten izleyebilirsiniz.

Okulunuzun Dijital Panosu DuyuruTV ile Siz de Tanıtımınızı Doğru Kanaldan Yapın!

Hemen kurabilirsiniz!

Kolay ve güvenli yönetim paneli ile sadece 2dk içerisinde kurumunuza özel kanalınızı oluşturup yayına alabilirsiniz.